Linda Casa Taiba Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Børnevenlig Legetøj |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Dette 3 værelses Linda Casa Taiba Villa kan rumme 22 personer, måler 160 m² og byder gæster på udsigt over haven. Taibinha Strand ligger 12 minutters gang fra feriehus, mens wall of two flags ligger 3 km derfra.
Gæsterne kan benytte 2 badeværelser.
Det er udstyret med et fuldt udstyret køkken samt et køleskab og køkkenudstyr. Linda Casa Taiba Villa har en swimmingpool til afslapning.
- Lokale seværdigheder
- Taiba Byplads3,8 km
- Praia da Taiba2,6 km
- Santuario de Ns. da Soledade3,9 km
- Taibinha Strand900 m
- wall of two flags3,5 km
- Lufthavne
- Fortaleza Lufthavn74 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Strandparasoller
- Have
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Legetøj
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Linda Casa Taiba Villa?
Gæster på Linda Casa Taiba Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Linda Casa Taiba Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Linda Casa Taiba Villa er 111$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Linda Casa Taiba Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Linda Casa Taiba Villa med deres kæledyr.